נדל"ן נדל"ן בישראל

שלוש סיבות מצויינות להשקיע בנדל"ן בפרוייקט "גינות החורש"

העיר חריש נמצאת בתנופת פיתוח שבסופה יעלו מחירי הנכסים ב20%. למה כדאי להשקיע כבר עכשיו, ולמה דווקא בפרוייקט גינות החורש?

חמש דקות מפרדס חנה כרכור, חצי שעה מחופי קיסריה היפים, וכחמישים דקות מתל אביב השוקקת. העיר חריש נמצאת על עורק תחבורה ראשי (כביש 6), ונהנית מתכנון עירוני קפדני שמנצל כל סנטימטר של צמחיה וטבע בדומה לקיבוצים ומושבים. בשנים האחרונות העיר נמצאת בתנופת פיתוח והתחדשות, שנותנת את אותותיה באכלוס תושבים ובתי עסק.

בשנת 2016 חריש החלה לקלוט לתוכה את המשפחות הראשונות, והצפי הוא שעד שנת 2020 העיר תאכלס חמישים אלף תושבים. בהתאם לקצב הנוכחי בו משפחות צעירות עוברות לחריש, ההערכות הן שבעוד עשר שנים אוכלוסיית חריש תמנה 100,000 אנשים. מהבחינה הזאת, חריש מתאימה למשקיעים שרוצים השקעה סולידית עם תשואה יפה, בין אם מדובר במכירת הנכס בשנים הקרובות או בהשכרתו לאורך זמן.

התכנון העירוני בחריש מגביל את אפשרויות הבנייה בעיר, על מנת לאפשר לתושבים איכות חיים בסביבה ירוקה. משמעות הדבר היא שתנופת הבניה בחריש תבלם בקרוב, והיצע הבתים יפחת. בסקירה זאת נבחן מהם הסיבות להשקיע בנדל"ן בחריש כל עוד העיר בשלבי פיתוח, ולמה דווקא גינות החורש הוא הפרוייקט עם פוטנציאל הרווח הגדול ביותר.

לקבלת פרטים נוספים על השקעה בצמודי קרקע עם תשואה של כ- 20% במרחק נגיעה ממרכז הארץ – הרשמו כאן

עיר חכמה, נגישות גבוהה ואוכלוסייה איכותית

חריש מתוכננת עם הפנים לעתיד ומתאפיינת בתכנון אורבני מתקדם כמו הערים המתקדמות בעולם. העיר מציגה תשתיות מתקדמות לרווחת התושבים כגון רחובות רחבים בעלי תשתיות תת- קרקעיות (שבהמשך יהוו את התשתית להפיכתה של חריש ל "עיר חכמה"), נגישות מלאה לאזרחים בעלי צרכים מיוחדים, תאורת רחוב חסכונית, שבילי אופניים ושבילי הליכה, פארקים ציבוריים עם פרוייקטים של כלכלה בת-קיימא, שימור החורשות מסביב לעיר, ורעיונות נוספים שמשרד השיכון מתעתד ליישם.

מתוך הבנה כי נגישות גבוהה לעיר היא חיונית לתעסוקת התושבים, הפרוייקטים הבאים המתוכננים הם יצירת תחנת רכבת באיזור, הרחבת הכניסה לעיר וחיבור העיר ישירות לכביש 6. התכנון העתידי של חריש הופך אותה לעיר עם פוטנציאל אדיר עבור משפחות המחפשות איכות חיים עירונית ברמה גבוהה לצד היתרונות שבעיר המקפידה על ערכים ירוקים ואקולוגיים, נגישות לערים הגדולות שסביבה, ומצד שני ההנאה והשלווה שמציע אורח חיים כפרי וירוק.
לקבלת מידע נוסף על השקעה בנכס צמוד קרקע עם תשואה של כ- 20% הירשמו כעת

מאשר קבלת ניוזלטר ו/או פרסומים במגוון תחומים בהתאם לתקנון

פרוייקט ייחודי

"גינות החורש" משמש כפרוייקט הדגל של אגמ בחריש, עם 78 יחידות בלבד. זהו הפרוייקט היחיד שמשווק בתים צמודי קרקע בחריש, סוג בנייה המהווה פחות מאחוז אחד מכלל הפרוייקטים שנבנים ביישוב. בתים אלו נמכרים כעת ב-1,45 מיליון ש"ח, וערכם צפוי להאמיר לפחות ב 20%  לכשהבנייה תסתיים.

הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה דיווחה השנה על כך שאף על פי שבניית בתים צמודי קרקע ירדה מ-48% ב-2007 מכלל הפרוייקטים ועד ל27% מכלל הפרוייקטים ב-2017, המספר האבסולוטי של התחלות הבנייה של בתים צמודי קרקע נותר יציב בעשור האחרון (15,000 בשנה). המשמעות היא שלמרות המחירים הגבוהים בישראל, האוכלוסייה עדיין מבקשת לחיות בבתים צמודי קרקע – בין שמדובר בשכירות או רכישה. כשכף המאזניים משווה בין דירה קטנטנה בתל אביב מול בית צמוד קרקע גדול ויפה במרחק חמישים דקות מהעיר הגדולה – זוגות רבים יעדיפו את האופציה השנייה, בעיקר לקראת הרחבת המשפחה.

לכן, פרוייקט גינות החורש מתאים למשקיעים עם אופק השקעה ארוך טווח, שרוצים ליהנות מתשואות על השכרת הנכס בעתיד הנראה לעין, בנוסף לעלייה בערך הנכס בסיום הבניה ועם השנים בהם חריש תגדל.

חיי קהילה

תמצית חלום הנדל"ן בישראל הוא קניית בית צמוד קרקע אולם במרבית המקרים זהו חלום יקר במיוחד ורחוק שנות אור עבור מרבית האוכלוסייה. השכרת בית צמוד קרקע מרווח בסביבה ירוקה היא הצעד הבא עבור משפחות צעירות שעדיין לא יכולות להרשות לעצמן לרכוש בית, ומצד שני מאסו במרדף אחרי איכות חיים בערים גדולות, יקרות וצפופות. מסיבה זו, חריש הופכת לבית עבור זוגות צעירים ומשכילים בגילאי ה-30 שמחפשים קרבה לגוש דן ומרכזי תעסוקה משמעותיים וחולמים על בית עם גינה. מעבר אוכלוסיה איכותית לצד תשתיות קהילתיות מפותחות הופכות את חריש לאבן שואבת עבור אנשים המחפשים עיר עם חיי קהילה שוקקים ואיזור נפלא לגידול ילדים ושותפות עם הסביבה והקהילה ביצירת עתיד טוב יותר.

  לקבלת פרטים נוספים על השקעה בנכס צמוד קרקע עם תשואה של כ- 20% לחצו כאן

השקעה בטוחה לטווח ארוך בעתיד הנדל"ן של צפון השרון

מ2013 ועד היום המחירים בערים בסביבה עלו ב-55%. אין צפי לירידה מחירים, היות ושוק הנדל"ן בישראל ממשיך לפרוח. משקיעים  שיודעים לקרוא את השוק, ידעו לזהות פרויקטים עם פוטנציאל רווח גדול כמו גינות החורש. רבים זיהו את הזדמנות ההשקעה בחריש וכבר נהנים מעליית מחירים – מגמה שמסתמנת כקבועה ועדיין לא הגיעה לשיאה. קבוצת הרכישה של גינות החורש מפוקחת על ידי עורך דין שמתמחה בנדל"ן, ומנהל מיוחד שמונה על ידי בית המשפט. חברת אילה אגמ כבר אכלסה 188 יחידות דיור בשני פרויקטים קודמים בעיר חריש, גם הם במתכונת של קבוצות רכישה. משקיעים המעוניינים להשיג תשואה של 20% עם סיום הבניה, ולקבל שנים ארוכות של תשואה יפה מהשכרת הנכס, מוזמנים ליצור קשר עם הנהלת קבוצת הרכישה.
לקבלת מידע נוסף על השקעה בנכס צמוד קרקע עם תשואה של כ- 20% הירשמו כעת:
אודות המחבר

שרון רחבי

שרון רחבי

בן 45, עבד בהייטק, היום כותב על נדלן להנאתו. הוא לא מוסמך לרישוי נדלן אבל כותב על התחום כבר כמה שנים. הוא נשוי ויש לו שלושה ילדים. עושה סאפ ורץ כמה פעמים בשבוע, בשביל הנשמה. אוהב להתלבש יפה, מסעדות טובות, גבר שנהנה לפנק את עצמו ואוהב את הדאווין שבא עם זה.
מאוד חשוב לו לצאת אמין ומבין מול אנשים, שיתפסו ממנו סמכות בתחום שלו. לפעמים זה גורם לו להישמע יהיר, לפעמים זה נשמע משכנע.

הוסף תגובה

האתר עושה מאמצים על מנת להביא עבורכם את המידע הנכון, האמין והרלוונטי. עם זאת אנא קחו בחשבון כי מטעמי פרטיות ומשיקולים נוספים, אנו משנים לעיתים את השמות, הפרטים והמקומות המוזכרים במאמרים. עוד על תנאי השימוש באתר תוכלו לקרוא כאן
לחץ כאן להוספת תגובה