הצעות משתלמות צרכנות

בדיקה השוואתית: איזו מברגה מתאימה לכם?

כדי שתוכלו לדעת איזו מברגה מקצועית מתאימה עבורכם, בדקנו 4 סדרות של מברגות תוצרת Bosch וערכנו השוואה ביניהן לפי הספק, עוצמה, תחומי שימוש ותכונות נוספות. 

בטיחות, אמינות ועיצוב – מה הכי חשוב?

בניגוד למברגות המיועדות לשימוש ביתי, אנשי המקצוע לא מתפשרים על איכות. לכן, בשוק הזה אין מברגות סיניות זולות, ורוב הכלים המקצועיים נעים סביב אותם טווחי מחירים: מברגות קומפקטיות בהספק V12 עולות 600-1300 ₪, ומברגות V18 עולות בסביבות 850-3000 ₪, בהתאם לעוצמה והמומנט, מהירות הסיבוב המרבית, תכונות נוספות של המברגה והאביזרים הנלווים.

אז כשהעלות של המברגה אינה שיקול היחיד ברכישה, אילו פרמטרים צריכים להילקח בחשבון? לפני הכל עומד המותג. השם, הניסיון והגודל מבטיחים פריסה רחבה של נקודות מכירה ושירות, לצד מוניטין וגב חזק ואמין. מוצרי Bosch עוברים בדיקת איכות קפדנית במיוחד במעבדה והם ידועים באמינותם ובתוחלת החיים הגבוהה שלהם. החברה משקיעה משאבים רבים בעיצוב המוצרים, וחושבת על כל הפרטים, מהטכנולוגיה הכי מתקדמת, דרך הבטיחות הבלתי מתפשרת ועד לנוחות השימוש והאחיזה: הכפתורים ממוקמים באופן אידיאלי לטובת עבודה רצופה וחלקה, אפשרות גישה ותמרון גם בזוויות קשות והקפדה על כך שהכל יתברג למקום בצורה חלקה וקלה. גם מערכת ההטענה של מברגות Bosch היא אינטגרלית, ולכן ומתאימה לכל המוצרים הנטענים של החברה. אנשי מקצוע שזקוקים לכלי עבודה מסוגים שונים יכולים להשתמש באותה מערכת הטענה גם לפטישונים, משחזות מסורים אנכיים ועוד.

לקבלת ייעוץ מקצועי על כלי העבודה של BOSCH ללא עלות השאירו פרטים 

סדרת V12
הספק:
12 וולט
עוצמה (מומנט מירבי): Nm20-30
תחומי שימוש עיקריים: בניית מטבחים, חשמלאות, הרכבת ארונות ועבודות תחזוקה. אידיאלית להרכבת רהיטים, הברגות קטנות ובינוניות וקידוח בלבנים עד 10 מ"מ.
תכונות נוספות: הגנה אלקטרונית למניעת עומס יתר, התחממות ופריקה עמוקה של הסוללה.

סדרת Light
הספק:
18 וולט
עוצמה (מומנט מירבי): Nm34-39
תחומי שימוש עיקריים: חשמלאות, התקנת מערכות חימום ומיזוג אוויר, התקנת קונסטרוקציה לגבס, הרכבת ארונות ונגרות. מצוינת להרכבת רהיטים, תקרות גבס תלויות ותעלות חשמל, ומתאימה לקידוח בלבנים.
תכונות נוספות: הגנה אלקטרונית למניעת עומס יתר, התחממות ופריקה עמוקה של הסוללה.

סדרת dynamic
הספק: 18 וולט
עוצמה (מומנט מירבי): Nm53-67
תחומי שימוש עיקריים: התקנת מערכות חשמל, גלריות, דקים ופרגולות; עבודות גגנות, אחזקה, התקנת מערכות חימום ומיזוג אוויר, החדרת שורות של ברגים וקידוח בלבנים.
תכונות נוספות: הגנה אלקטרונית למניעת עומס יתר, התחממות ופריקה עמוקה של הסוללה.

סדרת robust
הספק: 18 וולט
עוצמה (מומנט מירבי): Nm75-85
תחומי שימוש עיקריים: התקנת רכיבים טרומיים, עבודות גגנות, התקנת דקים ופרגולות, קונסטרוקציות פלדה, נגרות, החדרת שורות של ברגים, הברגת ברגים גדולים, קידוח בקטרים גדולים וקידוח בלבנים.
תכונות נוספות: הגנה אלקטרונית למניעת עומס יתר, התחממות ופריקה עמוקה של הסוללה; בעלת רכיב אלקטרוני המונע התחממות-יתר של המנוע ורכיב המזהה התנגדות חריגה ומגן על יד המשתמש מפני סיבוב גוף המברגה.

קראתם את המדריך הזה ואתם עדיין מתלבטים? הירשמו לקבל ייעוץ מקצועי ומידע על התערוכה הבאה של BOSCH!
הירשמו וקבלו ייעוץ מקצועי ומידע על התערוכה הבאה

אודות המחבר

קרן יואל

קרן יואל

בת 34, מכפר סבא, נשואה + 1 + כלב. אוהבת את החיים הטובים. טסה לחו"ל פעמיים בשנה. יש לה חדר ארונות שלא יבייש את אנה ווינטור והיא מלכת השופינג און ליין. עקב ניסיון עשיר בצריכה באינטרנט יש לה שפע של ידע בנושא ובאופן כללי היא צרכנית חכמה ומחושבת. היא אומנם מוציאה הרבה כסף, אך היא מוציאה בחוכמה לאחר שהשוותה לפחות בין 3 אתרים שונים. כל שישי יושבת בבית קפה עם בן זוגה. אוהבת לאכול. לא אוהבת לבשל. כותבת בנושא צרכנות מנקודת מבט נשית בת ימינו.

הוסף תגובה

האתר עושה מאמצים על מנת להביא עבורכם את המידע הנכון, האמין והרלוונטי. עם זאת אנא קחו בחשבון כי מטעמי פרטיות ומשיקולים נוספים, אנו משנים לעיתים את השמות, הפרטים והמקומות המוזכרים במאמרים. עוד על תנאי השימוש באתר תוכלו לקרוא כאן
לחץ כאן להוספת תגובה